Kdo je Pavla Pavlíková?

Jmenuji se Pavla Pavlíková, jsem koučka, jednotlivců a týmů, facilitátorka, lektorka a taky horolezkyně a rozmazlující panička od Genýska.
Moje vášeň je koučování a proto rozšiřuji principy a techniky koučování mezi všemi, kdo nějakým způsobem pracují s lidmi, protože pak si dokáží lidé více vzájemně naslouchat a lépe se domluvit. Komunikace a práce s naší myslí je s tím velmi úzce propojená a to se odráží i v mých projektech:

  • Sabotéři v hlavě – Pozitivní inteligence – oslabování Sabotérů a posilování Mudrce/Vědmy v naší hlavě, aby naše mysl fungovala více jako náš přítel než nepřítel
  • Manažerské mistrovství – to je ladění manažerského stylu, tak aby manažer měl výsledky a zároveň pohodu a spokojenost
  • Challenging coaching – jak vyvažovat podporu a výzvu v práci s lidmi
  • Motivační mapy – nástroj k měření motivace a její podpoře

Věřím v to, že každý z nás je originál a má v sobě schopnost uspět. Jenom se někdy stane, že na to zapomeneme. 

A tady je moje poslání – objevovat s lidmi jejich zdroje, jejich vnitřní sílu. Tak, aby mohli dosáhnout svého cíle, změnit to, co si přejí změnit, víc si věřit, nebo se jen víc radovat.“

V červnu 2020 jsem absolvovala šestitýdenní program „Pozitivní inteligence“ Shirzada Chamina a stala se nadšeným uživatelem cvičení a zároveň i šiřitelem tohoto konceptu. Moje zkušenosti s programem a praktikováním získaných poznatků naleznete v tomto článku „Co mi dal program Pozitivní inteligence – Mental Fitness“.

Jsem držitelkou certifikace „Professional Certified Coach“ u ICF (International Coach Federation) a také jsem akreditována jako Business Licensed Practitioner pro výklad Motivačních map. V roce 2023 jsem získala certifikaci v oblasti Pozitivní inteligence – Certified Positive Intelligence Coach.
Více informací o mně naleznete zde.