Reference

Níže uvedené reference jsou ověřené. Zákazníci je zaslali z ověřeného e-mailu.

Moje motivace jít do programu Pozitivní inteligence byla především udělat něco se svými sabotéry, a to zejména se Soudcem. Vnitřního kritika mám na můj vkus silného a vnímám, že mě v životě víc obtěžuje, než by mi přinášel dobrého. Druhým silným motivem, proč jsem si zvolila právě 6týdenní program byla chuť si vyzkoušet nový model práce sama se sebou. Mám zkušenost, že když dělám rozvojové věci pravidelně delší čas (byť v kratších úsecích), tak si je víc zažiju a pochopím je, než když jdu na např. dvoudenní intenzivní kurs. No a taky jsem byla zvědavá na appku na mobilu – ráda zkouším nové věci.

Program mi přinesl novou zkušenost, otevřel nové obzory, jak na sobě dále pracovat a taky naději, že si posílím pozitivní myšlení. Potvrdila jsem si, že pro mě osobně je postupné (každodenní) zažívání rozvojových věcí rozložené do delšího časového úseku lepší než intenzivní krátkodobý program.

Romana, Consulting


Workshop pozitivní inteligence mě naučil, že existují v mé hlavě sabotéři, kteří mě dokážou hodně potrápit, ale zároveň mi dokážou pomáhat.

To, jak s nimi dále pracovat, tak aby byli užiteční a neškodili, je pro mě stále výzva. Nejsem totiž sám, kdo je má … Snažím se na tom dále pracovat a postupně to měnit.

Na workshopu pro mě byly nejužitečnější příklady z života a praxe lektorky. A úplně nejlepší a nejzábavnější pro mě bylo, když jsme spolupracovali na problému jednoho z nás pomocí dovednosti vědmy (inovace).

Co by mi možná pomohlo, je pokročilý workshop pro posílení dovedností přepínání na vědmu zejména v zátěžových situacích (stres, únava apod.)

Tomáš, General Manager Production Engineering


Do PQ programu jsem šla, abych se podívala na téma “odolnosti”, rovnováhy, postoje ke složitým situacím, vztahu k “tady a teď”… z jiného úhlu. PQ na mě působilo jako více „hands on“ ad racionálnější, uchopitelnější přístup než meditace, mindfulness, apod.

Přinesl mi připomenutí, že tady a teď má mnoho podob, spoustu velmi konkrétních technik, vhled do dynamiky Vědmy a Sabotérů a mnoho dalšího.

I teď několik měsíců po skončení programu si často vzpomenu na sabotéry i vědmu, na PQ reps během dne (hlavně dech, sluchová, i doteková, i některá ze cvičení)

Michaela, Head of HR


 

Už delší dobu jsem hledala způsob či metody, jak se dostat do rovnováhy, umět se lépe a déle soustředit, jak být více v přítomnosti, jak dosahovat výsledků či úspěchů a zároveň být v klidu a v pohodě. Líbí se mi, že koncept pozitivní inteligence vychází z výzkumu neurologie, pozitivní psychologie a obsahuje teorii, o kterou se může opřít.

Program PQ mi přinesl více, než jsem od něj očekávala. Po absolvování 6týdenního kurzu vidím konkrétní výsledky. Pochopila jsem, kdy sabotéři pracují pro mě a kdy proti mně. Kurz mi dal nástroje k oslabování sabotérů, posilování kreativního mozku a duševní zdatnosti. Dokážu se rychleji uklidnit, pozitivně naladit, s chutí se pouštím do věcí a projektů, které jsem dříve odkládala. Uvědomila jsem si vliv sabotérů na naše vztahy, dokáži pracovat s vnitřním hlasem, který vytváří tlak a pocit nedostatečnosti. Celkově se cítím spokojenější, plná energie a zvýšila se mi akceschopnost ?.

Renata, HR manažerka


 

Co Ti program Pozitivní inteligence přinesl?

Větší klid pro práci, více řádu, ve výsledku více energie. Pocit (nejen) vyšší efektivity práce. Uvědomění si sabotérů bylo pro mě osvobozující, příjemné a myslím, že díky tomu uvědomění jsem „sama před sebou vyrostla“ ?

Jana, HR manažer


 

Hlavní motivaci pro moji účast v PQ programu bylo lépe poznat příčiny toho, proč se v emočně vypjatých situacích chovám tak jak se chovám a najít řešení, které by mi přineslo snížení stresu a negativních emocí.

Program mi přinesl lepší poznání sebe sama, zjistil jsem příčiny svého chování a zdroj negativních emocí. Program mi pomohl přerámovat spoustu negativních situací z minulosti, tak, aby naopak byly pro mě přínosem.

Naučil jsme se díky propracované aplikaci vybudovat zvyk pravidelných cvičení své mysli, a díky programu jsem se dostal i k pravidelné meditaci.

Radek, Vedoucí Technology & Maintenance

 

Stáhněte si zdarma

e-book: „Sabotéři v hlavě“

Mgr. Pavla Pavlíková, PCC

Mgr. Pavla Pavlíková, PCC

je koučka, horolezkyně a rozmazlující panička své bearded collie – Genýska. Vždy ji zajímaly otázky typu: „Jak funguje náš mozek? Jaké schopnosti má naše mysl? Utvářejí naše myšlenky náš svět?“. Není tedy divu, že od r. 1997 se věnuje práci s lidmi a hlavně jejich rozvoji. Zabývá se zkoumáním a upravováním myšlenkových vzorců svých klientů tak, aby je nebrzdily a byly jim více k užitku. A také věří ve schopnosti každého člověka; v to – že každý člověk je nedocenitelný originál.